konference

Uzdot jautājumu (0)

6.02.2014

Uzdot jautājumu

Šeit Jūs varat uzdot man savus jautājumus par politiku, par manām likumdošanas iniciatīvām, arī par kādiem pavisam konkrētiem problēmjautājumiem, kurus es varu palīdzēt risināt un citām tēmām.

Kāpēc Jūs pievērsāties politikai?

– Kā Latvijas Zvērināto advokātu kolēģijas pārstāvis savulaik palīdzēju Saeimas deputātiem sakarā ar Civilprocesa likuma izstrādi. Tā es iepazinos ar Saskaņas centra frakcijas priekšsēdētāju Jāni Urbanoviču un man radās vēlme pašam iesaistīties likumdošanas procesā un risināt valstī esošās problēmas.

03.03.2014

Kādas problēmas Jūs kā deputāts šobrīd risināt Saeimā? Kādas ir Jūsu aktualitātes?

– Šobrīd galvenā aktualitāte – nerkotisko maisījumu izplatības ierobežošana. Esmu sagatavojis grozījumus likumā likumā “Par narkotisko un psihotropo vielu un zāļu aprites kārtību”. Kopā ar mani tos ir parakstījuši arī citu Saeimas frakciju deputāti: Romāns Naudiņš (NA), Jānis Strazdiņš (ZZS), Andris Bērziņš (ZZS), Gunārs Rusiņš (Neatkarīgo deputātu grupa). Esmu pārliecināts, ka likumdevējs – Saeima – ir spējīgs ierobežot šo sērgu un pasargāt bērnus no tās.

Lai spriestu par šiem sagatavotajiem likuma grozījumiem 3.martā Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) biju sarīkojis apaļā galda diskusiju Par bērnību bez narkotikām. Tajā piedalījās tiesībsargs Juris Jansons, RSU Juridiskās fakultātes docents Aldis Lieljuksis, Rīgas apgabala tiesas tiesnesis Juris Stukāns, Rīgas pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Andrejs Aronovs, lielākās ielu kultūras un jauniešu kustības Ghetto games dibinātājs un līderis Raimonds Elbakjans, Narkoloģijas palīdzības dienesta vadītāja Astrīda Stirna, Latvijas Bērnu fonda pārstāvji un citi.

– Tāpat esmu aktualizējis jautājumu par nelietderīgiem ministriju tēriņiem, algojot privātos juristu birojus lai rakstītu likumprojektus un pildītu citas ierēdņu funkcijas. Šo tēmu šķetināt palīdz arī NRA žurnālisti, kuri izveidojuši rakstu sēriju:

Raksts № 1 ;  Raksts № 2;  Raksts № 3;  Raksts № 4 Raksts № 5

07.03.2014

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa